Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kazincbarcika vagy Miskolc...

Kazincbarcika vagy Miskolc nőgyógyászt (magán) kit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

elhúzódó vérzés miatt keresnék fel egy nőgyógyászt aki normális(magán)


vérzés alatt meg is vizsgálnak vagy elküldenek?

írjatok valakit kérlek mert nem ismerek egy orvost sem a környéken.



2022. aug. 16. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább Miskolcra mennék, mert ha műtétre kerülne a sor, az sokkal felszereltebb, mint a barcikai kis kórház. A rémhírekkel ellentétben nagyon sok rendes orvos van a megyeiben, én a terhességem alatt sokkal találkoztam, nem tudok rájuk negatívat mondani.

Egyedül Hajas doktor volt aki nem túl kommunikatív, de ő is jó orvos.

Akiket ajánlok: Leveleki dr, Kocsis dr, Csabai dr, Vrastyák, Dudás dr

Doktornők: Koleszár Andrea, Egri Eszter, Várady Eszter a jó választás.

Megvizsgálnak vérzés alatt is természetesen.

2022. aug. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm

nem vagyok terhes még nincs gyerkőc sem

pajzsmirigy alulműködés miatt voltak gondok régebben is (bár nem irtak gyogyszert így nem is szedtem semmit)

most ahogy pár éve nem voltam dokinál jött ez és nem túl kellemes bár remélem hogy csak a pajzsmirigy és nem lesz más gond. (32 évesen)

2022. aug. 16. 09:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak a terhességem alatt tapasztaltakat tudtam leírni, de gondolom a nőgyógyászati témában is ugyan úgy jó szakemberek, függetlenül attól, hogy terhes vagy nem az ember.
2022. aug. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi😊
2022. aug. 16. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!