Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt ilyen masnak is? Furcsa...

Volt ilyen masnak is? Furcsa folyas?

Figyelt kérdés
Zseleszeru attetszo suru. Szagtalan, szintelen. Nagy mennyisegu. Mar nem menstrualok. Semmi fajdalom, vagy gorcs. Soha nem volt meg! Orvos 23 -an fogad. Tegnap kezdodott. Mi lehet ez?
2022. aug. 18. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak szimplan ovulalsz. Nincs semmi baj, nekem sem volt mindig aztan egyszer csak lett olyan huszoneves korom korul. A tested azert csinalja hogy a spermiumok a leheto legcsuszosabb “talajt” kapjak meg a beagyazodashoz.
2022. aug. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Hány éves vagy, hogy még sose tűnt fel, hogy havonta peteérésed van? 😳
2022. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fura, hogy akkor szembesülsz a peteérés klasszikus tüneteivel, amikor már nem menstruálsz. Ha nem akarsz gyereket remélem védekeztek.
2022. aug. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha már nem menstruál, akkor ez nem ovu tünet.
2022. aug. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem menstraulok. Vege. Azert nem tunt fel, mert meg soha ilyen nem volt.
2022. aug. 19. 00:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, mióta nem menstruálsz?
2022. aug. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mennyi az a sok? Tisztasági elég, vagy kellett rendes betét is hozzá?
2022. aug. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sztem ezzel orvoshoz kell menned. Ha már nem menstruálsz, akkor nem ovulálsz. Szóval csak feltűnne pár évtized női ciklus után, hogy ez a folyás pont olyan, mint amikor ovulálsz. Mi itt csak találgathatunk.
2022. aug. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a kerdezo nem ugy ertette hogy mar nem menstrual mert 50 feletti no es mar klimaxol, hanem hogy ebben a honapban mar epp vege a menstruaciojanak. En igy ertelmezem, de javitson a kerdezo.
2022. aug. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszt! Vege a menstruacioimnak! Menooauza! Ennyi ido alatt volt szamtalan peterresem, gyerekeim, ismerem a test jelzeseit! Azert kerdeztem, mert ilyen meg soha nem volt! 23.-an remelem kiderul? Tisztasagi betet eleg, de folyamatos. Semmit nem csinal csak van.
2022. aug. 19. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!