Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is furcsa érzés volt,...

Másnak is furcsa érzés volt, amikor a kistesójának vagy a gyerekének először volt barátja/barátnője?

Figyelt kérdés
Van egy 17 éves öcsém. Tegnap hozta haza bemutatni az első barátnőjét, és nekem annyira furcsa őt egy lánnyal kézen fogva látni, meg hogy ölelgeti őt és csókolózik vele. Pár éve még olyan kicsike volt, emlékszem, mikor én mutattam be otthon az első barátomat, az öcsém volt vagy 10-11 éves, és közölte, hogy ő sose fog csókolózni, mert az olyan nyálas :) Furcsa, hogy azóta így felnőtt. Ezzel csak én vagyok így?
2011. jún. 4. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez természetes:)
2011. jún. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kene furcsa legyen. Abszolut normalis. Az lenne furcsa, ha nem tortenne meg.
2011. jún. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fiam 17 éves.Amikor először volt barátnője, a buszon találkoztam velük.Ők leszálltak, én mentem tovább.Utánuk néztem, és ahogy láttam, hogy az én fiam fogja a lány kezét, és sétálnak hazafele, akkor tudatosult bennem, hogy felnőtt a fiam.

Én nem szégyellem, a könny kicsordult a szememből.:)

Szóval nehéz, de ez az élet rendje.

2011. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért furi,mert az ember akkor tudatosul azzal, hogy bizony a kistesó/kisgyerek felnőtt, és némiképp ez meglepő lehet. Pedig ez az élet rendje. :)

Majd megszokod!

2011. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, elég furcsa volt, amikor a 15 éves öcsém fél éve hazahozta bemutatni a (sajnos pár napja már ex-) barátnőjét.

Érdekes volt, hisz nem is olyan rég még együtt autókáztunk, meg néha rá tudtam venni babázásra is :D.

19/l

2011. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem inkább azért volt furcsa, mert engem abszolút hidegen hagy/taszít az ilyesmi, és húgom ugyan nem hozta haza a barátját, nem is találkoztam vele de facebookon láttam képeket amin csókolóznak, meg néha mesélt is.. fuh, örülök hogy azóta szakítottak. Mondjuk nem zavart volna ha nem jön folyton ezzel.. Szóval oké, ez a társadalmilag elfogadott normális, csinálja felőlem, de engem hagyjon ki belőle...
2011. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azon sírtam el majdnem magam,mikor unokaöcsém első ovis reggele volt..:D olyan cukin odajött hozzám,akkor ott aludtam náluk.. :) és azt kérdezte,hogy mikor kell menni,mondom mindjárt visz anya.. és még játszottam vele egy utolsót és basszus..azóta eltelt az első éve:D
2011. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jajj nekem mind a báttymnak van barátnője és az a fura hogy,bírom mert mindig itt van és olyan mintha a nővérem lenne
2011. jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!