Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az előbb jött meg a menstruáci...

Az előbb jött meg a menstruációm, és nincs kéznél éjszakai betét, csak nappali. Ezt a betétet picit hátrébb helyeztem, mint ahogyan kellene lennie, és az elejéhez ragasztottam egy tisztaságit. Lehet, hogy hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés

Szóval a tisztasági betét egyik fele

a nappali betét vége után van elöl, a másik fele rajta van nappali betéten. Nekem hátul kell nagyobb védelem, de ahol találkozik a kettő elöl, a vér szerinten nem fog belefolyni az egészségügyi betétbe, miután a tisztaságiban megtelt. Inkább oldalt kifolyik majd. Hülye vagyok, mert a tisztaságit kellett volna alulra tennem, de már nem akarom bolygatni, nehogy ne ragadjanak vissza rendesen, mert nappaliból is már csak egy betétem van, amit holnap reggel teszek be, és utána megyek venni. Vagy mégis próbáljam meg valahogy? Tisztadágiból van több is.

Így viszont lehet, hogy kicsit átázok reggelig. Bár elölre nem szokott sok vér menni alvás közben, de kicsit félek.


2022. aug. 20. 02:51
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Valóban fordítva kellett volna, és az is lehet, hogy elég lett volna a betét, most már ne bolygasd. Nagyobb probléma, hogy augusztus 20-a van, semmi nem lesz nyitva, bár nem mindegy, hogy hol laksz.
2022. aug. 20. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tényleg, ezt el is felejtettem. Egy-két bolt talán nyitva lesz, de nappal már tudok kölcsönkérni egyik barátnőmtől.

Most megpróbálok aludni... :)

2022. aug. 20. 03:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Máskor ilyen helyzetben tegyél magad alá egy törölközőt, vagy vékon műszálas plédet összehajtva. Akkor ha baleset is ér, nem nagy kunszt eltüntetni a nyomát.
2022. aug. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett végül, kérdező?
2022. aug. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tettem törölközőt magam alá, ezt nem írtam.

Végül a bugyim picit véres lett, de nem annyira vészes, ki tudtam mosni.

2022. aug. 20. 10:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!