Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hónapja kezdtem fogamzásgátl...

1 hónapja kezdtem fogamzásgátlót szedni. (Missee) Most jött meg először. Alig van vérzésem,szinte tisztasági betét elég. Ez normális?

Figyelt kérdés

2022. aug. 20. 09:36
 1/2 anonim válasza:

En 7 eve szedem a missett, akkoriban azert ezt irtak fel mert "ez hasonlit a legjobban az igazi verzeshez" nekem tenyleg volt mennyiseg is, es 8 napig vereztem. Ugy kb az elso 5 evben. Az utobbi kettoben bar a 6-7 nap megvan nem sokat verzek.


A kerdes inkabb az, volt rendes kivizsgalasod hogy szedhetsz e egyaltalan ilyen hormonokat vagy csak a hasara csapva felirta a doki? Gondolom az utobbi, akkor meg semmin se kell csodalkozni. Valojaban legtobb no nem szedhetne ezert van millio mellekhatasuk de hat jo biznisz a gyogyszer iparnak.

2022. aug. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Normális. Jelentősen lecsökkenti a vérzést.
2022. aug. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!