Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire normális hogy késik...

Mennyire normális hogy késik 4 napot a menstruációm?

Figyelt kérdés
A hasam is fáj meg hányingerem van. Olyan mintha meglenne csak vér nélkül

2022. aug. 12. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Mennyi idős vagy? Eddig pontos volt? Lehetsz terhes?
2022. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Nekem volt, hogy kimaradt, vagy egy egész hetet késett
2022. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát már egy bő másfél éve menstruálok és eddig napra pontos volt. Még cserkésztáborban is pedig ott mindenkinek felborul az egész. Ja és még szűz vagyok úgyhogy a terhességet kizárnám.
2022. aug. 12. 21:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális bármikor, nemhogy gyerekként, amikor még be sem állt a hormonrendszer.
2022. aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ha még csak másfél éve kezdte, akkor simán normális :) Ne aggódj.

Az első voltam.

2022. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Normalis. Pont multkor ugyanezzel voltam nogyogyasznal, azt mondta ilyen megesik.
2022. aug. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az emberi test nem egy gép, az ilyen simán megeshet. Főleg, hogy most ez egy egyszeri alkalom, én ilyenkor nem pánikolnák. Esetleg ha ezentúl mindig késni fog, akkor lehet megéri elmenni orvoshoz, mert hiába csak 1,5 évvel ezelőtt jött meg alapból neked, de azért ha eddig napra pontosan megjött, és aztán hirtelen átvált arra, hogy mindig random jön meg, akkor azért szerintem nem árt a biztonság kedvéért elmenni az orvoshoz. Viszont most még ezzel nem foglalkoznék, így, hogy most először történik ez.
2022. aug. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Korod?
2022. aug. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az első mensi után legkésőbb 4-5 évre beáll... Nekem is 3 éven keresztül volt olyan, hogy késett, vagy ki maradt, az első menstruáció után pedig majdnem fél évig nem is volt egyáltalán.
2022. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!