Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Okozhatta a Lindynette tabletta?

Okozhatta a Lindynette tabletta?

Figyelt kérdés
Szeptember 17.-én kezdtem el szedni, most először. Azt mondta a doki, hogy már az első szemek után kevesebb lesz a menzeszem. Eddig mindig 8 nap volt, és nagyon erős. Viszont nem múlik, most vagyok a 8. napon, és még mindig vérzek, nem akar abbamaradni, szerintem még legalább 3 napig lesz meg. Ez normális? Vajon a tabletta miatt lett még több? Pedig állítólag csökkentenie kellene. Ezzel menjek dokihoz, ha hétfőig sem múlik el? A menzesz első napján kezdtem szedni, úgy, ahogy a doki mondta.
2010. szept. 24. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 nap után sem múlik, akkor doki, de szerintem várd meg mi lesz következő levél után.
2010. szept. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amikor én kezdtem a Lindynettet akkor az első levél szedésekor végig megvolt.Ha jól emlékszem 10-15 napig volt erősebb utána gyenge.A következő levélnél már csökkent a mennyisége de 7 napig tartott.Ha beteg voltam és gyógyszert szedtem mellette akkor is megvolt egész hónapban,emiatt váltottam másikra.

Összesen én 5 fajta fogigátlót próbáltam de egyik sem vált be igazán.

Ha 3 hónapja szeded és akkor sem áll be akkor írass fel másikat.

2010. szept. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp várd meg a következő vérzést, minimum 2 levél beszedése után lehet véleményt mondani...
2010. szept. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is végig véreztem az első hónapot, 2. levélnél elmúlik! Doki is ezt mondaná, türelem! Egyébként nekem 1 év után kezdett el csökkeni a mensi mennyisége, 1 évig olyan volt mint régen.
2010. szept. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én dokim erre azt mondta, hogy szedjem kettesével a gyógyszert.
2010. szept. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, írt Lyndenette 30-at a 20-as helyett, azt mondta, ez helyrehozza a problémát. Remélem..
2010. okt. 1. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!