Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van e valakinek tapasztalata...

Gall69 kérdése:

Van e valakinek tapasztalata a hévízi tó menstruációra gyakorolt hatásáról? 42 éves nő vagyok és a hévízi nyaralás óta nem jön meg. Lassan 2 hónapja. (Nem vagyok terhes.)Vannak időnként görcseim és már-már úgy tűnik megjön, aztán mégse.

Figyelt kérdés

2022. aug. 22. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Hát én pár éve voltam ott, megjött egy héttel előbb, masszázson panaszoltam a csajnak, azt mondta, tipikus, nem csak én járok így: meleg termálvíz szépen rá tud segíteni a menzeszre


Ha nem jön meg, menj orvoshoz és tesztelj,ha esélyes, hogy terhes lehetsz

2022. aug. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%
42 évesen igen kicsi az esélye, hogy klimax legyen
2022. aug. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy buta vagyok, de a klimax nekem is megfordult a fejemben. Azonban tavaly a covid oltásomat követően 1 hónap kimaradt. (Moderna) A nőgyógyászom megvizsgált és azt mondta, menjek vissza 2 hét múlva. (Szerinte korai lenne a klimax.) 1 hét telt el. Jövő szerdára van hozzá újabb időpontom.
2022. aug. 23. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!