Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiderült hogy terhes vagyok....

Kiderült hogy terhes vagyok. Jövőre mennénk Görögországba nyaralni, mehetek szerintetek?

Figyelt kérdés
Július végére vagyok kiirva és június elején mennénk nyaralni Görögországba 1 hétre. Ki van már fizetve az út. Szerintetek el merjek menni vagy inkább mondjuk vissza az utat? Ha mehetek akkor mire figyeljek oda?

2018. okt. 22. 21:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudhatod előre milyen lesz a terhességed.

De az utolsó hónapban már eléggé általános a vizesedés, a nagy súlyú pocak, a nehézkes mozgás. Én biztos nem mennék.

Utolsó hónapban egyáltalán engedi a doki hogy repüljön a kismama? Valamit hallottam erről már, mintha tiltó listás lenne. Aztán lehet rosszul tudom..

2018. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%

Fel sem engednek a repülőre. 24. hét után igazolás kell az orvostól, de repülőtársaságtól függően 32 - 34. hétig lehet repülni.

De ha július végén szülsz akkor maximum négy hetes terhes vagy nem hiszem most ezen kellene gondolkodni.

2018. okt. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
35%

Meg nem értem, nyolc hónappal előtte kifizetitek az utat? Hát ez nekem tiszta fura.

Mikor Amerikába mentem akkor is csak két hónappal előtte mertem szállást és repülőjegyet intézni, mert ki tudja mi lesz még.

2018. okt. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Én nem mennék el, mert bármi történhet. Egy ismerősömék elmentek nyaralni, a nő 7 hónapos terhes volt, hazafelé úton megindult a szülés. Bár szerencsére hazaértek és beértek a választott kórházba, a baba koraszülött lett, és lettek kisebb egészségügyi gondjai.
2018. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjátok előbbre tenni az időpontot? Áprilisban már biztos meleg lesz arrafelé, neked pedig még könnyebb lesz akkor is, ha nehezen bírod majd a végét. Én tervezek utolsó hónapban utazni, mert második baba és az elsővel még 41 hetesen is tök fitt voltam. 😊 De első terhességnél én pl egy Mo-n belüli utat is lemondtam, mert a 250 km-nyi autózástól féltem.
2018. okt. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%
Engem utoljára 30 hetesen engedett az orvos repülni, 32. hetesen már nem egy teljesen egészséges terhességgel. Elötte kb 8x repültem terhesen, 15-18 hetesen USA-ba és Mexikóba. Ha Júliusra vagy kiírva esélytelen júniusban bárhova is repülni. Azt csak úgy megjegyzem, hogy ha ma vagy 4 hetes terhes (ami a legkorább, hogy tudhatod), akkor is július 1.-re jön ki a 40 hét, szóval valamit nagyon elszámoltál. Ahhoz, hogy július végén szülj még most nem is lehetnél terhes.
2018. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%

Repülni már nem repülhetsz, buszt meg nyilván nem bírnád ki, így ez ugrott.

5 hó felett ha nem muszáj, szerintem már ne járkáljon az ember külföldre.

2018. okt. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Arról nem is beszélve, ha táppénzen leszel, nem is utazhatsz el. Mert ha történik valami külföldön, akkor baj lesz belőle.
2018. okt. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy az elottem is irtak, ki van zarva hogyha mar terhes vagy es julius vegere vagy kiirva. Egyszeru matek az egesz. En mostanra nem varom es ha a napokban pozitivat tesztelek junius vegen kellene szuljek. Ez az egyik dolog es a masik meg az hogy valoszinuleg nem enged az orvos sehova sem az utolso 8 hetben hogy utaz.
2018. okt. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%

számoljunk már.

Utolsó mensi plusz hét nap, mínusz három hónap. Július vége - ne legyünk szőrös szívűek - legyen mondjuk július 20, az október 13-i utolsó menstruációt feltételez, tehát még terhes sem vagy.

Miről beszélünk?

2018. okt. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!