Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Repedezett bőr a szemérmen?

Repedezett bőr a szemérmen?

Figyelt kérdés

Két hete voltam nőgyógyásznál, kevert, gombás-baktériumos fertőzésem volt. Végigcsináltam a hüvelykúp-kúrát és kentem kenőccsel, minden fájdalom és kellemetlenség elmúlt, a nagyajkaim körül lévő egy sebet kivéve. nem fáj, nem viszket, csak érzékeny, ha hozzáérek. A nőgyógyász látta, annyit mondott, hogy repedezett a bőr, de nem nagyon múlik.

Sajnos pont menstruálok, de ha vége a ciklusnak, elkezdem a Vagilact hüvelytablettát, hogy visszaolvassam a hüvelyflórát, hátha ez a gond, vagy esetleg érzékenyebb lettem odalent és bármilyen mechanikai dolog, picit is hevesebb szexuális élmény is kisebesítheti.

Valakinek van erre esetleg valami tippje?


2022. aug. 23. 14:05
 1/4 A kérdező kommentje:
*visszaállítsam:)
2022. aug. 23. 14:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Járj az orvos nyakára, amíg kell, tartsad be az utasításait és semmi egyebet ne csinálj, mert arra fogja fogni, hogy azért nem gyógyulsz.
2022. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

de hát mindent betartottam. annyit mondott, hogy amíg tart a kúra, ne éljünk szexuális életet, a hüvelykúp kúra után már lehet. a párom ugyanazt a kenőcsöt használta, ahogy azt mondta, illetve mindketten kaptunk szájon át szedhető gyógyszert.

azon kívül sok folyadékot iszom és minimalizálom a cukrot. nem tudom, mit tehetnék még, de a hónapban 2x fizettem ki 25.000 ft-ot csak a vizsgálatért + a gyógyszerek, csak ezért nem mennék vissza mégegyszer, ha annyi a konklúzió, hogy repedezett a bőr.

2022. aug. 23. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:
A bőr repedezése nem a kicsattanó egészség jele, hanem sokkal inkább azt jelzi, hogy nem lett minden kikezelve. A körzeti szakrendelővel vagy a helyi gyógyszerésszel is jobban jársz, mintha itt keresel erre terápiás javaslatot.
2022. aug. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!