Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A covid miatt nem jön meg?...

Dr. Chris kérdése:

A covid miatt nem jön meg? Mennyire komoly a helyzet? 20/L

Figyelt kérdés

Utoljára július elején jött meg nekem. Miután elmúlt nem sokkal megkaptam a covidot.Nagyon beteg voltam 3 oltás (Pfeizer) ellenére is. Múlt nyáron is megkaptam, de ez most sokkal durvábban ment végig rajtam. Az oltásoktól is teljesen felborult a ciklusom

Volt hogy 42 napra jött csak meg nekem. Aztán márciusban újra beállt normálisra (29-30 nap szokott lenni). A lényeg hogy 52 napja nem jött már meg. A biztonság kedvéért 2 db terhességi tesztet is csináltam, mindegyik persze negatív. A párommal együtt voltunk covidosok, és neki is mondtam mi a helyzet, nyilván aggódik ő is. Utoljára áprilisban voltam, de tervezek menni újra nőgyógyászhoz, azonban attól félek, hogy valami nagyon durva gyógyszert kapok rá... Ahogy itt nézegettem más hasonló kérdéseket a témában, így az jött le, hogy ilyen 38-40 napnál kb újra visszajött az érintetteknek. Ez már nem csak a covid maradványa? Kellene aggódjak, hogy ez komolyabb, mondjuk szövődmény? Más is tapasztalt ilyesmit?



2022. aug. 25. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Igen , lehet. Konzultálj az orvosoddal. Bekavart a hormonjaidba.
2022. aug. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Ismerős kislány így járt, csak oltástól. Covidos nem volt. Neki utána megjött, de el se akart állni. A gyereknőgyógyász azt mondta, olyan mintha egyszerre lenne meg duplán. 4féle durva gyógyszert kapott, utána rendbejött.

Nekem nincs oltásom, de most voltam covidos. A csavar, hogy nőgyógyászati műtét után voltam, alig volt még méhnyálkahártyám. Ennek ellenére semmi változás nem volt hormonálisan, teljesen pontosan megjött covid alatt, mintha műtét se lett volna. (A covidot is jól viseltem nulla oltással.)

2022. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Az oltástól van. Mert hogy nem a 0,2% halálozási rátájú covidra vannak az oltások, az már rég kiderült, mint ahogy az is, hogy a covid mesterséges vírus és a Vuhani denevér helyett a Vuhani virológiai laborból jött, méghozzá szándékosan.
2022. aug. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon alattomos egy betegség a covid, és ezt is befolyásolhatja.
2022. aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A covid sajnos mindenre lehet hatással. Egy hónapja voltam covidos, 46 napja nem jön meg a menzeszem. 3 oltást kaptam, 2 Pfizer, 1 Astrazeneca. Az oltások után teljesen pontosan, rendben megjött.

Lehet, hogy érdemes felkeresni a nőgyógyászt.

2022. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!