Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ovuláció után kereken 2 hét...

Ovuláció után kereken 2 hét nektek is a menses?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék gyereket,se semmi ilyesmi,csak kívancsiságból,mert érdekel a saját testem. Mindig pontosaka ciklusaim 28,29,30napos de nagy átlag 29. Mai nap 15.ciklusnap csináltam egy ovulaciós tesztet,ami tegnap,tegnapelőtt még halvány volt,de ma színtiszta erős pozitív. Viszont tegnap és tegnapelőtt éreztem azt a nyúlós méhnyaknyákot. Ezekszerint ez a tojasszerű nyák az ovuláció elött történik. Nyilvan tudomna biológiai okát,csak arra lennék kívancsi,mert nekem mindig pontosan van ez a 2 hét, de nálatok hogy van? Mert amikor érzem ezt a nyákot rá 2hétre meg is jön. Van hogy előtte van hogy utánna 1 nappal (mire letelik a 2 hét) tehát ma van ovulacióm, ezekszerint 2hét múlva pénteken 09.09 29.napra kéne megjönnie. Vagy a tegnapi naptól számoljam a két hetet? Amikor a nyákot éreztem?
2022. aug. 26. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy, hogy ilyen pontos a ciklusod. A nőgyógyásztól lenne érdemes megkérdezned ezeket, mert nem feltétlenül a ciklus közepén van az ovulacio.
2022. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem sem mindig a ciklus közepén van.. van amikor 13,14,15,16.ciklus napon

De előtte pár nappal vannak tünetei,ugyan úgy ahogy a mensinek is egy héttel előtte különböző. De télleg szerencsés vagyok,hogy se gyógyszert se semmot nem szedek és ilyen pontos.

2022. aug. 26. 13:21
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazság szerint mindegy,mert ha pénteki napon 9.én kell megjönnie,rászamolok hogy vagy csüt este vagy szombat reggel...csak érdekelt a tudományosabb változata is!
2022. aug. 26. 13:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az ovulációs fájdalomhoz képest szokott 2 hétre megjönni. Kb. 27-29 naposak a ciklusaim.
2022. aug. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mindig. Pár nap változás még ebben is lehet néha. Elvben igaz ez a 14 nap. De én számoltam 17-et is. Vagy rosszul értelmeztem a tüneteket,vagy valóban akkor volt az ovu, nem tudom.
2022. aug. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5ös nekem is volt már így párszor
2022. aug. 27. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!