Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu előtt 10 nappal tudtunk...

Ovu előtt 10 nappal tudtunk egyutt lenni. :/ igen tudom eleg kevés ez igy.sajnos férjem elutazott tegnap es csak 2 het múlva er haza ami szintén rosszul jon ki. Szóval.. Volt aki hasonlo helyzetben teherbe esett . ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 4. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Hát nálunk így nem sikerült.Max 5 napig élnek a spermák, egy nagyon szuper környezetben ahol minden rendben van és annak kedvez, hogy minél tovább éljenek.Csak viccnek számon ne vedd magadra, de ha így összejön, akkor kb a postás lesz az apja:D
2021. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na majd kiderul. :D nem veszem magamra :)
2021. jan. 4. 17:59
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Vannak még termékenyen hónapok hátra az életedből. Ez így egy együttlétből mensi után semmi kb, szerencse kérdése. Van aki ovu teszttel együtt is hónapok mire teherbe esik. Azt tanácsolom nyugodj meg, és ne rágd magad. Jön mikor akar.
2021. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos szinte kizárt
2021. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tenyleg 10 nap mulva lesz ovud akkor kizart. 3-4 nap a max, mar az 5 is nagyon ritka.
2021. jan. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Így garantáltan senki sem esett teherbe. Maximum úgy, hogy korábban ovulált, mint “kellett volna”.
2021. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha ellenőrzöd, és az együttlét után 4 nappal nincs meg az ovu, akkor esetleg próbáld meg eltolni. Nálam az intenzív mozgás és/vagy magas C-vitamin bevitel miatt volt, hogy 10 nappal eltolódott, persze nem direkt. Nem egy fix módszer, de én inkább ebben bíznék, mint, hogy 10 napig elél bennem a sperma.
2021. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!