Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit vegyek be, lesz valami...

Mit vegyek be, lesz valami bajom ezektől ?

Figyelt kérdés
Reggel megjött a mensim és brutálisan mint mindig elkezdett fájni a hasam. Vettem is be egy algoflex m-es tablettàt (sárga színűt) plusz egy algopirint mivel az algoflexes tabletta párja (a rózsaszín) elfogyott vhogy. A lényeg hogy az algoflex+algopirines kombo nem hatott azóta csak mégszarabbul vagyok. Ver a víz de közben fázok , a has fájás meg mintha egyre rosszabb lenne. Apum hozott apranax dolo-t azt szerintetek bevehetem vagy az már sok lenne?
2022. aug. 26. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
cataflam?
2022. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%
Ez görcsös fájdalom, erre görcsoldó kell.
2022. aug. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
2, mér bevette... Az algoflex-m sárga fele görcsoldó
2022. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Közbe elmúlt szerencsére, aludtam egy jót csak hát mindig ezt se tehetem majd meg. Végzős vagyok a gimibe még onnan is haza engednek de tartok hogy mi lesz utána szóval minnél előbb találni akarok egy hatásos gyógyszert
2022. aug. 26. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!