Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki fogyott ezektől az...

Niceszisz kérdése:

Valaki fogyott ezektől az étrendektől?

Figyelt kérdés
Norbi update, Gastroyal, Béres Alexandra, Teletál, Egészségkonyha, Metodic, ezeknek mind van teljes napi menüje igen borsos áron. Megéri rendelni őket néhány hónapra? Fogok fogyni tőle?

2020. dec. 13. 17:35
 1/2 anonim válasza:
100%

Nem igazán hallottam ezekről az étrendről, egyedül a Norbi update-ről, de arról is csak rosszat (kb minden sz*art belerak a "kajákba", higy alacsony legyen a szénhidrát)


A legjobban talán akkor jársz, ha dietetikussal íraszt magadnak személyre szabott étrendet. Ezzel lehet, hogy még olcsóbban is jössz ki, mint bármelyik étrenddel a felsoroltak közül.


A másik. A fogyás valóban nagyban függ a táplálkozástól, viszont a mozgás is fontos (nem tudom, hogy sportolsz-e vagy nem, ezt nem írtad). Szóval ha esetleg mégis valamelyik teljes népi menüt rendeled huzamosabb ideig, akkor ne hidd, hogy maguktól csodát tesznek. (Tehát csak azért mert ilyet rendelet, nincs garancia rá, hogy fogyni fogsz)

2020. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ételektől, hanem a kalóriadeficittől fogsz fogyni. Szerintem a kalóriaszámlálás a legjobb mód, közben kitapasztalod, milyen ételeket tudsz enni, ami el is telit. Természetesen a mozgás is fontos, kardió, vagy HIIT.
2020. dec. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!