Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rákszűrés utáni vérzés normális?

Rákszűrés utáni vérzés normális?

Figyelt kérdés
Voltam ma nőgyógyászati vizsgálaton (pozitív lett a terhességi tesztem kétszer is).Azt mondta hogy ő nem lát terhességet (emiatt csináltam még egy tesztet és az is pozitív lett). Csinált rákszűrést is és azóta rózsaszín vérzésem van meg enyhén görcsöl a hasam. Szerintettek ez normális?

2022. aug. 26. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Alapból normális rákszűrés után. De, ha terhes vagy, akkor azért gondolom figyelni kell magad.
2022. aug. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Enyhe vérzés normális. Görcsölésről még nem hallottam, hogy okozna.
2022. aug. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy még ?

Lehet korán mentél, én 6+4 voltam megállapításon.

De ha nem lát semmit Menj el és vérből megállapítják a terhességet, bár ha a teszt is pozitív volt akkor fölösleges.

Viszont gondolom vissza hívott kontrollra, akkor meg majd kiderül 🤷🏻‍♀️

2022. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet korai és azért nem látott még semmit,de ha több (másfajta) tesztet is csináltál ami pozitív akkor csak nem hazudnak. Max egy HCG-s vérvétel se árt.

Egyébként rákszűres után normális egy pici "vérzés".

2022. aug. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!