Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rákszűrés után mennyi vérzés...

Rákszűrés után mennyi vérzés normális és meddig?

Figyelt kérdés
Kedden voltam, talán kivsit durva volt az orvos...viszont szerda óta rendesen vérzek, mint menzeszkor, piros, eleinte barnás volt, de a mennyisége is annyi mint egy kivsit lájtosabb napon amikor megvan. Kivsit aggaszt a dolog. Megjönnie még biztos nem kellett volna, 2 hét múlvára vártam. Segítsetek légyszi! 16/L
2018. febr. 9. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem normális! Menj vissza a doktorhoz, nincs-e probléma, pl. méhszáj-seb). Ha az eredményeid negatívak, akkor legjobb, ha felkeresel egy másik orvost, mert valami történt veled. (Megsértették a szűzhártyádat?)
2018. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet megsértették nem tudom. 2x voltam fiúval nagyjából fél éve, de el akartam menni. Nem tudom átszakadt e teljesen...
2018. febr. 9. 20:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy-két napig pecsételő vérzés lehet.

Ez nem valószínű, hogy a vizsgálat miatt van, valószínűleg nem a méhszájadból, hanem a méhedből jön a vérzés. Lehet az oka pl. simán az ovuláció is, de nyilván el kell menni orvoshoz.

2018. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!