Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1-2 napos menstruáció normális?

1-2 napos menstruáció normális?

Figyelt kérdés

Alapvetően 3-5 nap szokott lenni, most viszont a vártnál egy nappal hamarabb jött (inkább késni szokott) és a második napra távozott is.

Nem pecsételt, de nem is volt nagyon erős.

Tény és való, hogy mostanában elég stresszes vagyok, ez úgy tudom befolyásol rendesen.

Az évek során volt már hasonló, de nem gyakran.

"Papíron" még tart a vérzés, lehetséges hogy reggelre beindul vagy ennyi volt erre a hónapra?


X évente "normális" hogy ennyire gyenge vagy valami baj lehet? :(


• 20 éves vagyok, párkapcsolatban élek - igen, védekezünk

• a "terhes vagy"-ot kérem mellőzzük, nem ez lehet az egyetlen probléma, és a kérdés sem ez volt


Köszönöm a válaszokat! :)



2022. aug. 26. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet most ez ilyen hónap lesz.Terhességre abszolút nem gondolnék mivel megjött viszont nem minden hónapban ugyanolyan vastag a méhnyàlkahàrtya mivel ilyenkor az vàlik le ugye.Lehet most vékonyabb volt és ennyi.
2022. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy még beindul. Felesleges egyszeri alkalomból bármilyen következtetést levonni, az is normális lenne, ha 1 hónap kimarad.

Nem hinném, hogy terhes vagy, de ha felmerül az agyad leghátsó zugában, akkor pár száz forint bármelyik drogériában a teszt, a nyugalmad ennyit megér.

2022. aug. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!