Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert vannak menstruaciom...

Miert vannak menstruaciom elott egy hettel menstruacios fajdalmaim? !

Figyelt kérdés
Eleinte 1nappal mielott megjott volna elkezdett fajni a gyomrom ugy ahhogy ugy szokott amikor megvan...Ezt jonak is vettem mert tudtam hogy mikor fog megjonni s szamithattam ra hogy majd figyelmeztet a hasam s igy nyugodt is voltam hogy nem fog baleset tortenni.De egy ido utan az az 1nap elkezdett elhuzodni 2-3-4-5nappal s most ott tartok hogy mielott megjonne egy teljes hetig faj a gyomrom nem egyfolytaba csak ugy 5-10perces szunet kozt elkezd fajni 1percig aztan semmi ujabb 5-10percig...Miert van ez?S mit csinalhatok hogy ne legyen ez?Nem olyan huuu de nagyon jo a fel honapot vegigszenvedni!!Elore is Koszi
2008. dec. 22. 01:40
 1/3 anonim ***** válasza:

a GYOMROD fáj?!?

az embern a menstruciós fájdalmat nem a gyomrában érzi, hanem az alhasában!!! ha gyomrod fáj, akkor sürgősen keress fel egy orvost!


-

ha csak pontotlanul fejezted ki magad, és az alhasad fáj: a menstruáció közi fájdalmat előfordulhatnak a peteéréskor is.

mellesleg bármelyik is lehet, szerint mindenképpen keress fel orvost, aki megállpatíthatja, hogy van-e kóros elváltozás, ami a panaszaidat okozhatja.

2008. dec. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem a gyomrom..rosszul fejeztem ki magam bocsánat:S Hát nem tudom..ha fájni fog ugyan igy jövőhonapba is akkor azt hiszem felkeresek egy orvost:S köszönöm válaszod!
2008. dec. 22. 23:32
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Én sajna ugyanígy vagyok, mint te:(

Most már ráadásul ott tartok, hogy a 13.naptól görcsölök:( És nálam az a "poén",hogy mensikor meg semmim nem fáj, nem görcsölök. 2hónapja voltam dokinál, mindent rendben talált, pedig akkor még csak 5 nappal előtte görcsöltem.

Januárban megint megyek hozzá, hogy nézzen hormonkat, mert elegem van abból, hogy 1 hónapban 1 hétig vérzek, 2hétig görcsölök, és 1 hét az,amikor semmi bajom.

Ja, és van egy 9hós kisfiam, hát nem könnyű így vele foglalkozni:(

Szülés előtt is kínlódtam mensi előtt pár napot, és nekem sokan azt mondták,hogy majd szülés után megszűnnek a panaszaim.Sajna nem szűntek meg:(

2008. dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!