Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hete késik a menstruációm,...

Egy hete késik a menstruációm, ma reggel is (másodszor) émelygéssel, szédüléssel ébredtem. Sűrűn van vizelési ingerem is, a mellem nem kimondottam fáj, inkább érzékeny. Viszont enyhe menstruációs fájdalmaim vannak, Talán most összejött?

Figyelt kérdés

A párommal már másfél éve szeretnénk babát, de eddig nem sikerült. Orvoshoz nem mertem még menni a negatív válasz miatt.....nem bírnék ki egy újabb csalódást!!


talán most sikerült?


2009. aug. 8. 22:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hát ezek bíztató jelek... :)

Szerintem kéne csinálnod egy tesztet. Az a biztos! Drukkolok h pozitív legyen az eredmény ;)

2009. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csinálhatsz már a reggeli vizeletből tesztet. A tünetek babásak és például annyit ittam mint egy teve,csak raktározni nem birtam:)Nekem is az első héten a mellem csak épp érzékeny volt most 2 hétre rá viszont már hason se tudok aludni ugy fájnak.Orvossal szerintem még 2 hetet várj,nekem 6hetesen csak a petezsákot látták. Sok sikert és megy a drukk!!! Irj mindenképp!!!
2009. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!:)

De szerintetek az hogy néha enyhén görcsölök az mire utal?

2009. aug. 8. 22:37
 4/17 anonim ***** válasza:
Én is görcsöltem, úgyanúgy, mint menzesz előtt, aztán mégis baba lett belőle:)9 hónapos a kisfiam. Majd írd meg, mi a helyzet:)
2009. aug. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

jaj de jó! ezzel most kicsit megnyugtattál! remélem hogy most sikerült! hétfőn tesztet veszek ha addig a helyzet változatlan marad, és jelzem az eredményt!

Köszönöm a válaszod/válaszaitok!

2009. aug. 8. 22:46
 6/17 anonim ***** válasza:

várjuk a választ, én is drukkolok neked!!

üdv

2009. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A fenti jelek mind-mind terhességre utalnak, ha eddig pontos volt a mensid, akkor jó úton haladsz! A doki még ráér, a teszt már sürgető:) Minden jót!
2009. aug. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
sziasztok! ismét újabb kérdéssel fordulok hozzátok:) nem korai még hogy ilyen sokszor keljen "pipilnem"?:)
2009. aug. 9. 15:10
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem korai, az elejen igy van ez, a masodik trimeszterben csokkenhet a gyakori vizelesi inger, de a harmadikban szinte biztos, hogy visszater es meg durvabb lesz.

Mas okozza ezeket: az elso trimeszterben az, hogy eleg nagy az alhasi verboseg mar a terhesseg elejetol, illetve a testunk minden izma ernyedtebb, gyengebb (epp a baba vedelme erdekeben), emiatt kevesbe tudjuk raktarozni is.

A 3. ban meg mar keves a helye a hugyholyagnak, a baba elfoglalja, raadasul idonkent meg is pockolgeti.


En nagyon erosen javaslom, hogy tesztelj egyet, biztosan pozitiv lesz, ha pedig negativ lenne (nem lesz az, ez csak egy felteves), akkor sem veszitenel semmit. Ha sokaig varsz, akkor ugyanugy egesz nap ezen gondolkodol, mintha mar pozitiv lenne a teszted es tudnad is biztosan, hogy terhes vagy, csak eppen igy ketsegek kozott vagy.

2009. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem korai. Én végig így voltam, úgyhogy lassan hozzászokhatsz...:)
2009. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!