Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minipill fogamzásgátlót ha...

Minipill fogamzásgátlót ha pontosan szedem és elmegy bennem, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Csak ez a fajta jöhet szóba, de fiatalok vagyunk… megnyugodhatok?

18/L



2022. aug. 28. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem, nem nyugodhatsz meg. Egyedül az óvszer a biztos.
2022. aug. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De annál is ott van, hogy kiszakad, lecsúszik. Egyedül az a biztos, ha nem szexelsz…
2022. aug. 28. 10:59
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Jól használva az óvszer szinte 100%-os. De jól használva a minipill nem biztos. Mert nem lehet garantálni, hogy nem lesz mellette peteérésed. Inkább valami mást próbálnék. Miért nem jöhet szóba egyéb?
2022. aug. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Még hogy az óvszer biztos! Ilyen hülyeséget hol álmodtatok? A gyógyszer a legbiztonságosabb, csak rendesen kellene szedni! Óvszer...nálunk kétszer szakadt ki, 1 hónapon belül kétszer kellett esemény utánit bevennem, pedig a 2 között legalább fél évnek kellene eltelnie! Óvszer!
2022. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kombináltat aurás migrén miatt nem szedhetek. A méhen belüli fogamzásgátlókat akkor szeretném csak, ha szültem. (Mamámnak annó benőtt a méhébe, ezért tartok tőle baba előtt) Spermicidekben, méhszájszájsapkában, nem tudnék bízni annyira sem, mint a minipillben. Az óvszerrel meg az a baj, hogy hosszútávra tervezünk örökre nem akarunk azt használni, drága is lenne úgy, meg egy biztos kapcsolatban az utolsó megoldásnak szánnám. Nyilván nem akarok kifogásokat keresni, csak szeretném megelőzni a bajt és mások véleménye hátha segít.
2022. aug. 28. 11:26
 6/9 anonim ***** válasza:

4-es, akkor tessék nem szr minőségűt venni.


ÉRdekes, nálunk hat év alatt még sohasem szakadt ki, a gyógyszer meg csak addig biztonságos, míg nem fsol, hánysz, iszol rá alkoholt, kell egy gyógyszert szedned...

2022. aug. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom mitévő legyek…

A gyógyszerre nem lehet alkoholt inni?

2022. aug. 29. 11:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. 20 éve nem szakad ki az óvszer. Azért írtam, hogy a használat módja fontos tényező
2022. aug. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyébként megértelek...nem sok megoldás marad így.

Viszont még kihagytad a progeszteron injekciót, mint lehetőség. Nagyon megbízható. Csak mondjuk sok mindenkinek nem jön be. És ha nem működik, akkor 3 hónapot kell várni míg kiürül :( De ha mégis akkor nagyon kényelmes,még menstruáció sincs vele.

2022. aug. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!