Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy menstruációm 4...

Normális, hogy menstruációm 4 nappal előbb jött meg? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Utoljára augusztus 6-án jött meg.

De ma reggel megjött ismét, de csak szeptemberben 3-án kellett volna megjönni. Ez normális? A menstruációm az utóbbi időben mindig pontos, de régebben sokat késett. A párommal augusztus 7-én voltunk együtt 3x óvszerrel, abból 2x ment el, de nem bennem bennem óvszerestől, kihúzta. Augusztus 19 is voltunk együtt 1x,akkor is kihúzta, óvszerestől bennem nem ment el. Mindig leellenőriztük, fújtam bele levegőt, de nem találtam benne hibát. Gyanakodhatok babára? Még nagyon nem szeretnék babát, mert fiatalok vagyunk. Köszönöm előre is a normális válaszokat. 21/L



2022. aug. 30. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az tök normális, ha néha 4 nappal korábban/később jön meg. Nem vagyunk gépek, ez egy biológiai folyamat.

Ha félsz a terhességtől, akkor csinálj tesztet a kérdéses aktus után 14 nappal, pár száz forint…

2022. aug. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Ahogy leírtad, nem valószínű. A terhesség jele a menstruáció KIMARADÁSA. Persze az is kérdés, hogy ez most egy mensi, vagy egy köztivérzés, vagy egy beágyazódási vérzés. Bár fiatal vagy még, ennyi kilengés a mensiben belefér. És igazából később sem tűpontos a legtöbb nőnél. Ha nagyon aggódsz a terhesség miatt, 1-2 hét múlva érdemes tesztelni.

Ha meg még jobban aggódsz, akkor fordulj orvoshoz fogamzásgátlás végett. Saját tapasztalat: 34 év házasság alatt kizárólag óvszert használtunk és nem lettem akaratomon kívül terhes, szóval ha jól használják, ez is működik.

2022. aug. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából már 1hettel ezelőtt feszült a mellem, ami máskor azon a héten szokott mikor már megkell jönnie, meg ilyen hangulatingadozásaim voltak, de ezek mindd szoktak lenni mensi előtt. De mindenképp csinálok tesztett.
2022. aug. 30. 08:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Most is erős menstruációs görcseim vannak, de az nekem mindig szokott.. Szóval nagyon bizom benne, h nem babba van a dologban, mert még nagyon nincs itt az ideje..
2022. aug. 30. 08:09
 5/7 A kérdező kommentje:
Elirtam.. Mert már annyiraa ideges vagyok nem augusztus 7-én, hanem augusztus 12-én voltunk együtt 3x.
2022. aug. 30. 09:06
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Védekeztetek, ne görcsölj már olyan problémán, ami nem létezik.
2022. aug. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, próbáljuk megnyugodni, de még sosem volt velem ilyen..
2022. aug. 30. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!