Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Naponta jelentkező hüvelyfolyá...

Naponta jelentkező hüvelyfolyás az normális?

Figyelt kérdés
Egy éve menstruálok,elég régóta van ez. 13/L
2010. szept. 24. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
El kéne menned nőgyúgyászhoz. Ő vesz kenetet, s meg tudja pontosan mondani, hogy normális-e a folyásod, vagy kezelendő. Lehet normális is, de ezt inkább bízd orvosra.
2010. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Normális is lehet akár. Nekem pl. minden nap van folyásom nem is olyan kevés, most voltam nemrég nőgyógyásznál, megvizsgált, teljesen egészséges vagyok. Azt mondta, hogy valószínűleg a sok stressz az oka. Szerintem ha nem ég, nem viszket a puncid, és nem furcsa a folyásod akkor nincs semmi gond. Ha nagyon aggódsz menj el nőgyógyászhoz 2-3 perc a vizsgálat :)


20/L

2010. szept. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a folyás csak fehér vagy átlátszó, nem kellemetlen az illata, nem viszket vagy csíp a puncid, akkor semmi baj!
2010. szept. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na hogy vagy? Mi van Veled?
2012. márc. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!