Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan szokjak ra a tamponra...

Hogyan szokjak ra a tamponra ha felek tole?

Figyelt kérdés

Amiota menstrualok betetet hasznalok, mindig eros verzesem volt de most még erosebb lett valamiert es nem birok tovabb betettel letezni. Es amugyis unom mar hogy ulok a sajat verembe, barmikor veres lehet a nadragom.

De felek a tamponttol, nem tudom meddig kell feltenni, es felek hogy utana nem fogom tudni kiszedni.

22 eves vagyok, de muszaj lesz tampont hasznalnom, betettel tovabb nem megy , nem erzem magam biztonsagban

Ti hogyan kezdtetek el?


2022. szept. 2. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Menstruációs bugyi, kehely nem opció?


Én menstruációs bugyit használok, mert én is félek a tampontól, nekem bevált.

2022. szept. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Ne félj tőle. Nem tudod túl tolni és a leszedés sem gond ott a madzag :)

Kb az ujjad közepe kell hogy benn legyen + a tampon akkor lesz jó helyen ha egyáltalán nem érzed hogy ott van. Ha nyom akkor feljebb kell tolnod. Sok sikert, jó lesz ne tarts tőle tényleg :)

2022. szept. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Én úgy kezdtem hogy nyaraláson választhattam hogy vagy megbékélek vele, vagy egész héten a partról nézem ahogy a többiek úsznak, ugrálnak, vizeznek. Így annyira nem volt nehéz döntés. :D pedig előtte én is féltem tőle.

A hogyanról van benne leírás (az o.b. dobozában legalábbis van). Kihúzáshoz van madzag, nem kell tőle félni.

2022. szept. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj tőle, nincs miért. Túlságosan magasra tenni nem tudod, ha meg túl alacsonyan marad, azt érezni fogod, hogy kényelmetlen. Kivenni pedig könnyű a madzaggal (kivéve, ha még nagyon rövid ideje tetted be és nagyon száraz).
2022. szept. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Otthon próbáld ki. Gyakorolni kell, de hamar meg lehet tanulni. A dobozán fel van tüntetve, hogy hogyan kell felhelyezni és kivenni.

Alternatívának meg ott a kehely és a menstruációs bugyi.

2022. szept. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudod túltolni - a méhszáj megakadályozza -, és a madzaggal mindig kihúzható.

Ha esetleg nem, akkor leguggolsz és nyomsz, de nekem 10 év alatt sohasem maradt fenn tampon, pedig szinte csak azt használok.


Kezdésnek minivel próbálkozz, az kicsi, könnyű felhelyezni és leszedni.

2022. szept. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!