Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki a 25. héttől keményedett,...

Aki a 25. héttől keményedett, az végül mikor szült? Méhnyakam rövidült de zárt. Én 16-20 között folyamatosan keményedtem, aztán elmúlt és most pár napja megint. Így biztos a koraszülés? Magnéziumot szedek. Próbálok pihenni de ez nem mindig könnyű.

Figyelt kérdés

2022. szept. 2. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
És mégis hány mm-es a méhnyak? És mégis hány hetes vagy?
2022. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
28 hetes, 26 mm-eres.
2022. szept. 3. 04:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát 28 hetesen 26 mm-es cervixszel én dugdosnám a progeszteront, ami ugye rövid méhnyak esetén a koraszülés megelőzés alapja. Ha pedig tovább rövidül (15 mm-re vagy az alá), felrakatnék egy arabin gyűrűt.

Ezek közül egyiket sem javasolta az orvos?

2022. szept. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezeken már túl vagyok köszi. Dugdosom, arabin is van. Csak sajnos egyeske miatt nem tudok annyira pihenni. Állítólag ez 2. terhességnél gyakoribb. Olyanok tapasztalatára lennék kiváncsi, akik hasonló helyzetben vannak. Mivel végig zárt vagyok, azért így jó eséllyel el lehet még vinni egy darabig de nem tudom más volt-e így, orvos ennyit mondott.
2022. szept. 3. 10:06
 5/5 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Tudom nem mai kérdés, de megkérdezhetem h végül mi lett Veletek? Én is hasonlóan vagyok, 25 hetesen kiderült, hogy 23mm-re rövidült a méhnyakam, de zárt a méhszáj szerencsére. Sok pihenést mondott a doki illetve cordaflexet kell szednem 3x1-et és mg-t.

Most vagyok a 28. héten azóta nem voltam dokinál de nagyon aggódom😩

Válaszodat köszönöm

ápr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!