Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mell implantatum betegseg...

Mell implantatum betegseg jelentkezett-e mar nalad?

Figyelt kérdés

Irjon minden szilikon mellu sorstarsam,akinel jelentkeznek ismeretken eredetu rosszulletek vagy alvaszavar vagy allando faradtsag.


A doki azt mondta,amikor berakta ,h nem kell cserelteni. 15 eve van bennt. Erdes felszinu, kemeny zseleszeru.



Minden egyeb tapasztalat erdekel.

Ki hogy kezeli? Meregtelenites hogyan?



#mellimplantátum #Breast implant ilness #Errol is tudjatok
2022. szept. 3. 03:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyémmel nincs semmi probléma, Dr. Csuha Lajos rakta be, izom fölé kértem, kis méretű, szilárd szilikonzselé, naturális formájú. 10 éve volt.

Nagyon gondosan, alaposan végezte a beavatkozást a sebészem, végig ébren voltam, úgyhogy tudom, hogy alaposan rászánta az időt. Leginkább ettől függ, a sebész alaposságától, hogy mennyire lesz sikeres a mellnagyobbítás.


A méregtelenítős kérdésedet nem tudom értelmezni, mivel az úgynevezett "méregtelenítés" egy áltudományos elmélet:

[link]

2022. szept. 3. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A szilikonimplant szivarog akkor is,ha zseles formatumu. Ahogy izzadok,erszni a muanyag szagat amelltartomon,ha belul megszagolom. Implant nelkul nem olyan szaga volt az izzadt melltartomnak. Hiaba van jo hekyre rakva. Dr Ivanics Gyorgy klinikajan voltam a Krisztinakrt 69-ben . Az esztetika hibatlan.
2022. szept. 3. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Szilárd zselé. Akkor sem folyik ki a belseje, ha szikével kettévágják. Nem szivárog. A régi, sós vízzel töltött implantok, azok tudtak szivárogni. A diszkomfortérzeted mástól van: az idővel bekövetkező hormonális változásoktól, vagy megváltozott étkezési- és egyéb szokásoktól például.


Kettévágott implant: https://www.youtube.com/watch?v=atWoxYpGatM

2022. szept. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3-as. A baratom js erzi a melltartom belsejen a muanyag szagat.


Zsele az implantom,megis valahogy atjon a szaga.


Milyen hormonalis valtozas? Arra gondolsz,h a hormonrendszerem is befolyasolja es tonkreteszi??


Azert jo lett volna tudni errol elotte.



Jo,h reklamokkal nyugatod magad,dexsajnos mindenkinel elofordul az ilyesmi idovel. Csak mindenhol titkoljak.


Legutobb megint elojott a hirtelen fellepo eros hanyinger,hasmenes ,hideg verejtek,hanyas. Aztan aznap elmult.

2022. szept. 4. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!