Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha klimax miatt már nincs...

Ha klimax miatt már nincs menstruáció, az azt megelőző tünetek meddig jelentkeznek még azért?

Figyelt kérdés

Utóbbi egy évben volt vagy háromszor menstruációm. Viszont a menstruáció idejében az azt megelőző tünetek minden hónapban jelentkeznek. Ez meddig tart? Mikor nem lesznek már menstruációt előre jelző tünetek sem?

Olyan két éve kezdődött a változó kor, Akkoriban kezdett nagyon megritkulni a menstruációm. Egyéb tünetek pedig olyan egy éve kezdtek jelentkezni.



2022. júl. 31. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, én is pont ezt akartam kérdezni , akkor még van legalább másfél évem?:))) Amúgy a barátcserje-kivonatról jókat hallok. Én is már megőrülök kb néha:) Nem ösztrogént kéne pótolnunk? Állítólag tőlünk nyugatabbra annak pótlása a klimax után már nem ördögtől való , tudod, csontritkulás, stb. megelőzése. Itthon azt mondják még nem annyira elterjedt. Pedig nagyon jó lenne.
2022. aug. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Állítólag a szója is jót tesz lásd keleti hölgyek! Vannak növények amik tartalmazzák. Bár ha túl sok az sem jó.. [link]
2022. aug. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mik voltak a tünetek a menstruáció megritkulása mellett? Én 27 vagyok és nagyon félek, hogy nálam is elkezdődött..
2023. szept. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!