Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csinaljak hogy visszajojjo...

Mit csinaljak hogy visszajojjon a menstruaciom?

Figyelt kérdés
Evés zavarom volt amikor abbamaradt, de mar fel eve egeszsegesen eszek és heti 4x edzoterembe járok. Nem vonok meg magamtol semmit. Elore is koszonom a segitseget

2022. szept. 3. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Fordulj orvoshoz
2022. szept. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? Mióta nincs?

Jelenleg milyen magas és hány kg?

2022. szept. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Én is kb. fél éve gyógyultnak gondolom magam és még mindig nem jött vissza :( Én már túl vagyok mindenféle kivizsgáláson, az egyetlen amit mindenki mond hogy legyek türelmes ...
2022. szept. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Menj el orvoshoz, mert hormonális okai lesznek, és mondjuk ne eddz heti 4x, mert tök felesleges.


Sőt, sok orvos egyenesen tiltja a mozgást, míg a menzeszed nem jött vissza mert addig nem vagy gyógyult!


A BMI semmit nem jelent, amíg nem menstruálsz, hormonálisan beteg vagy, és a tested továbbra is túlélő üzemmódban van.

2022. szept. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyámnak tizenévesen szintén evészavara volt, elmaradt a mensije. Doki gyógyszerrel visszahozta neki.
2022. szept. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!