Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az éjszakai egészségügyi...

Az éjszakai egészségügyi betét fel tudja fogni a pisit is a vérzés mellett? Mennyire?

Figyelt kérdés

Az éjszakai, hosszú fajta menstruációs betét ( Always Night )is csak vérzésre jó, vagy fel tud fogni valamennyi vizeletet is?

Ha igen, mennyit?

(Azért hogy esetleg a Tena helyett meg lehet-e próbálni ezt is)



2022. szept. 3. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy túl sokat be tudna szívni. A vér alapvetően sokkal sűrűbb, és gyorsan szárad/alvad. A vizelet sokkal jobban hasonlít állagra a vízhez. Ha nagyon kíváncsi vagy próbáld meg leönteni egy kis vízzel a betétet, és nézd meg hogy reagál.
2022. szept. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egész mesntruáció alatt egy nő egy deci vért és váladékot ürít átlag 5 nap alatt. Ez alatt napi 3-4 betétet elhasznál. Egyetlen egy vizelet viszont 1-2 deci között van. Nem, nem fogja meg egy sima betét.
2022. szept. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%

2! Te hol élsz?


Napi 3-4 betét? 5 nap? 1 dl vér?

Álmaidban....


Nekem pl 8 nap 12 éves korom óta. A vér ömlik belőlem. Óránként cserélem az éjszakai betétet legalább 5-6 napig.

Utána pedig jön a levezetés, normál betét 3-4 napig.


És rendszeresen járok nőgyógyászhoz 20 éves korom óta. Teljesen normális erős menstruáció. Nem kóros.


Amúgy nem,a vizeletet nem fogja fel a betét.

2022. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

3

Nyugodtan olvass utána. Átlag 100 mililitert veszít egy nő a menstruáció során. Aminek egy része nem is vér. Persze tudom, soknak tűnik betéten. Neked lehet hogy több, mondjuk 150-200 milliliter. De ennél nem több.

2022. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

3

Az, hogy neked ilyen, nagyon nem azt jelenti, hogy mindenkinek ilyen. Sőt, ez ritka. Szóval nem álmaimban...

2022. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

3: pedig ez nagyon nem normális. Óránként cseréled a betétet? Most vagy nem írtál igazat, vagy így el se tudod látni a napi teendőid...


Az enyémet egész pontosan tudom, mert kelyhet használok és 2 dl felett van (volt) és érzésre is határozottan erős. Úgyhogy teljesen reális, hogy 100 ml vagy inkább alatt van a közepes erősség. Illetve elkezdtem fogamzásgátlót használni és kb. 60 ml lett az egész össz-vissz. Most így tapasztalom azt amit mások a normál vérzésre írnak. (5 napig tart, öszesen 1-2 közepes erősségű nappal. Előtte 7 nap, 3-4 erőssel. Ég és Föld)


Visszatéve a kérdésre. Az éjszakai betét is 10-15 ml! az a nagyságrend amit bír. A vizelet az ennél sokkal több, nem lesz elég.

2022. szept. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
3-as ilyen rendelenességgel, miért is nem vagy már RÉG orvosnál?
2022. szept. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen reális a 100-150 ml, aminek a nagyrésze nem is vér.


Egyébként ez megint a betétbe pisilős fétises (5-6 x.) kérdése.

2022. szept. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
3as vagyok. Ez nem rendellenesség. Sok nőnek ilyen erős. Évente járok dokihoz. Legalább 4 nőismerősömnek ilyen,mint nekem. Doki is van köztük.
2022. szept. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Ja, persze, normális óránként telivérezni egy betétet. Hogyne, ezt nem meséled be.


Érdekes, szülészet-nőgyógyászaton teljesen mást tanultunk és ez durva vérzési rendellenesség - de persze lepontozás megy :D

2022. szept. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!