Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Naturella betét mennyire jó?...

Naturella betét mennyire jó? Próbáltátok már?

Figyelt kérdés

Always helyett most ilyet vettem. Viszont még nem próbáltam soha. (Azért vettem mert olcsóbb volt valamivel).

Viszont megkérdezném, hogy milyen az alakja, vékonysága, nedvszívása, minősége, puhasága, mennyit bír, stb. (Éjszakai fajtát vettem, de akik nappalra vagy normált használnak, azok tapasztalata is érdekel, mennyire működik jó, vagy mennyivel rosszabb mint az Always)

Köszönöm!



2022. szept. 6. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Nekem a naturella és a libresse is sokkal jobban bejött az always-nél (de már sok éve áttértem rájuk, szóval az újabb alwayseket ne ismerem), mindkettő elég puha, nekem erős napokon a nappali 2-3 órát bír.

Én úgy vettem észre, hogy a libresse-nek a legjobb a nedvességeloszlató képessége.

A kamillásnaturella illata viszont engem zavar, én ilyen szúrós fenyőszagnak érzem inkább

2022. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Én 25 év Always használat után idén nyáron tértem át a Naturellára. Alapvetően meg voltam elégedve az Always-szel, de az utóbbi nyarak rekkenő hőségében nem bírtam elviselni a műanyag érzetét. A Naturellát azért választottam, mert ez tűnt a lehető legtermészetesebb anyagúnak. Nagyságrendekkel jobb, puha fedőréteg, sokkal jobban szellőzik. Sokkal, de sokkal kényelmesebb viselet, még melegben sem fülled be a bőröm. A nedvszívó képességével is elégedett vagyok, bár ez nekem kevésbé szempont, mert nagyon gyenge a vérzésem. Nem az illatosított verziót használom, hanem a sima fehér csomagolásút, nem bírom az illatosított termékeket. Hátránya számomra, hogy csak kis kiszerelésben lehet kapni, legalábbis én nem látom nagy csomagot, ami gazdaságosabb lenne.
2022. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Jó a Naturella eü betétben viszont a tisztaságija kuka annyira rossz hogy ilyet még nem láttam,annyira vékony hogy használhatatlan és nedvszívóképssége 0.
2022. szept. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem jön be, mert illatsított és irritál.
2022. szept. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!