Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet kellemetlen szagú...

Mitől lehet kellemetlen szagú fehér folyásom? 22/l

Figyelt kérdés

Lényeg a lényeg, a barátommal szexuális életet élünk, ezért elsőként arra következtettem hogy tőle kaptam el valamilyen baktériumot. Már egy két hete folyamatosan kellemetlen szagú ott lent, akármilyen higénikus vagyok. Használok női intim mosakodót is. Ehhez a kellemetlen szaghoz nem társul állandó fehér színű folyás, inkább átlátszó normál állagú.

Korábban nem volt ilyen kellemetlen, de megnehezíti a mindennapjaim két hete kb.

Arra gondoltam, mivel kb egy hónapja kezdtem el vitaminokat szedni immunerősítés céljából, multivitamint, és kollagént is, hogy lehet ez az oka de fogalmam sincs. Valaki hozzáértő tudna segíteni vajon mi állhat a háttérben? (Mielőtt doktorhoz fordulnék.)



2022. szept. 7. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig jobb, ha elmész nőgyógyászhoz. A fiúdtól akkor is elkaphattál valamit, ha neki semmi tünete nincs.
2022. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Sok esetben nem javasolt az intim mosakodó használata. Gyakran eltávolítja onnan a jó bacikat, ami miatt később fogékonyabb lehetsz a fertőzésekre.


A különféle vitaminok, gyógyszerek valóban befolyásolhatják az intim szervek működését is. Lehet megérne egy próbát, hogy 1-2 hétig nem eszed ezeket.


Ha esetleg van más zavaró tényező is, akár viszketés, fájdalom vagy megváltozott hüvelyi folyás, akkor mindenképp keresd fel az orvosod.


Esetleg tudom javasolni a lactobacillus tartalmú hüvelyi készítményeket. Tapasztalatom a Vitagyn, illetve a GynOphilus termékekkel van. Nekem beváltak.

2022. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem már másfél éve van, de az enyém fehér. Akkor 4x voltam nőgyógyászaton, ezen felül volt vérvétel, vizeletvizsgalat, kenettenyesztes, ultrahang, különféle gyógyszerek és diéta is. Nem tudta megmondani, hogy mi ez, kb csak kísérletezett rajtam. 4 hónap után untam meg az orvoshoz járást.
2022. szept. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a büdöspinakusz fertőzikusz
2022. okt. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!