Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » TSS? Menstruáció előtt 5...

TSS? Menstruáció előtt 5 nappal minden nap van kellemetlen szagú fehér folyásom és mostanában elég szerencsétlen vagyok gondoltam felteszek egy tampont

Figyelt kérdés
hogy legalább ez ne érjen váratlanul és teljesen elfelejtkeztem róla egész nap. Este amikor mentem haza szédültem a buszon,csak erős zúgást hallottam,szédültem azt hittem elájulok,leizzadtam,gyorsan leszálltam a buszról és jobb lett.Itthon észre vettem hogy a tampont még nem vettem ki.Ez lehet tss?

2015. okt. 25. 10:09
 1/6 A kérdező kommentje:
16(L)
2015. okt. 25. 10:17
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szimplán leesett a vérnyomásod vagy a vércukrod.

Viszont ha menzesz előtt kellemetlen szagú folyásod van, akkor látogass el orvoshoz, ugyanis simán lehet fertőzés!

Illetve ha nem akarod, hogy kellemetlen meglepetés érjen, akkor tegyél be betétet és ne vérzés nélkül tampont! A szárazon való tamponhasználat ugyanis apróbb sérüléseket okozhat a nyálkahártyán, amin keresztül nagyon könnyen bejutnak kórokozók és akkor bizony az egyenes út a fertőzéshez!

2015. okt. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:) már gondolkoztam hogy elmenjek orvoshoz de nem merek egyedül és sajnos nincs olyan ember aki elkísérne
2015. okt. 25. 10:19
 4/6 A kérdező kommentje:
az orvos alatt nőgyógyászra gondolsz?
2015. okt. 25. 10:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos a nődikira gondolt.

Vérzés nélkül tényleg ne használj tampont, a legkisebbet sem, mert kiszárítja a nyálkahártyád.

Egyébként menetrend szerű vérzés előtt pár nappal a szagos folyás? A hó többi részén nem az? Lehet, hogy csak a vas szagát érzed büdösnek

2015. okt. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász, bőr és nemi beteg gondozó, mindkettő foglalkozik hüvelyi fertőzéssel, viszont tapasztalatból mondom, hogy ilyen téren a bőr és nemi beteg gondozóba sokkal jobban értik a dolgukat!
2015. okt. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!