Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz előtt 3 nappal teherbe...

Menzesz előtt 3 nappal teherbe eshettem?

Figyelt kérdés

Na a férjem "véletlenül" nem vigyázott hétfőn. Kedd, szerdán meg kellett volna jönnie, de irattam és bevettem egy esemény utáni tablettát is a biztonság kedvéért.

Lehet teherbe esni egyáltalán, ha már meg akart éppen jönni?

Hétfőn görcsöltem, fájt a mellem. Este nekem esett, be is engedte. Erre másnaptól se görcs, se mellfájás, mintha nem akarna megjönni. Egyáltalán hatni fog a tabletta? 120 órás. Én kedd délután vettem be.



2022. szept. 8. 11:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Igen. Kismama lettél.
2022. szept. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Valószínű nem leszel terhes de a ciklusod totál borulni fog!
2022. szept. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt nem tudom terhes lettél-e,de elég állatiasan éltek.Mi az,hogy neked esett?Meg hogy beengedte?Ha nem akartok gyereket, akkor rendesen kellene védekezni.De jobbat mondok,ha neked nincs kedved,mert görcsölsz, akkor nem is kellene neked esni.Gondolom neki mindegy,csak neki jó legyen, aztán te majd beszéd a hormonbombát,vagy élvezetes a gyereket.
2022. szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

"Este nekem esett, be is engedte."

. Hogy mi?

2022. szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem egész világos, elöre szedsz esemény utáni tablettát? Vagy, hogy kellene érteni?

Másik, olyan kapcsolat, ahol csak úgy neked esik a másik, az eléggé bántalmazásnak tünik, ezt máshol nemi eröszaknak mondanák.

A férjed akar gyereket, te meg nem, vagy hogy kellene érteni a nem vigyázott, meg beengedte témát?

Ha ez az eset után volt a 72 órás, akkor nem valószínü a terhesség, minden más esetben igen.


Ha van egy kis eszed, akkor elöször is sürgösen feliratsz magadnak valami megbízható fogamzásgátlót, másrészt átgondolod, hogy ez milyen kapcsolat és lelépsz!

2022. szept. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű hogy terhes vagy.

De a tabletta miatt lehet lesznek gondok a ciklussal egy pár hónapig..

2022. szept. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Neki azért jönne jól még egy gyerek, mert nem akarja hogy ki tegyem a lábam itthonról.

Látszólag megengedi hogy dolgozzak, látszólag nem akadályoz benne, csak szemétkedik hogy majd biztos elhagyom őt valaki másért, megismerkedek valakivel a munkahelyemen stb. Jobb a helyzet mint volt 2 éve, mert akkor azt üvöltötte hogy tönkreteszem a családi életünket ha elmegyek egy munkahelyre és értsem meg hogy így működik jól a család, ha én itthon vagyok.

Na mikor mondtam hogy feljelentem ha nem tudok dolgozni, mert gazdasági függésben tart, akkor mondta hogy ő nem akadályoz, megígéri.

Na és így nem akadályoz, hogy be engedi......

2022. szept. 8. 11:58
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Másszóval megerőszakol.Gratulálok,hogy hagyod magad terorizalni.Keresdd fel a nane-t ha más nem tud segíteni,és hagyd el ezt az állatot.
2022. szept. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Pedig elsőre azt hittem, nem kamu kérdés.
2022. szept. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 qkker1 ***** válasza:
100%
Már rég el kellett volna hagynod ezt a gyökeret! /feltéve, hogy nem a szokásos unatkozó/kamuzó tini vagy/
2022. szept. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!