Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A megvonásos vérzés kinézetre...

A megvonásos vérzés kinézetre másabb mint a rendes menstruáció?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy állagra, mennyiségre, színre másabb? Most vagyok a 2. tabletta mentes napon és egész idáig folyamatosan véreztem az első szem tablettától kezdve, na nem durván, csak pecsételőnek mondanám de ma reggel óta mintha erősebb lenne. Ez most elképzelhető, hogy már a megvonásos vérzés? Élénkebb piros mint régen és a hasam is fájt reggel.
2022. szept. 9. 22:08
 1/3 Metionin ***** válasza:
53%

Nekem a mennyisége kevesebb de egyébként ugyanolyan rendes vér meg szövetdarabok, szóval a kinézetében nincs különbség. A hasam fáj de teljesen elviselhető módon, tabi előtt hányásos-szédüléses görcseim voltak.

Ha tablettamentes napon vagy, akkor már lehet a megvonásos. A pecsételő az tényleg csak pecsételő, néhány csepp és legtöbbször nem is piros, csak barnás.

2022. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Neked hány napig szokott tartani?
2022. szept. 10. 19:51
 3/3 Metionin ***** válasza:
Nekem a 4. tabletta mentes napon jön meg és az első tablettás napon elmúlik, szóval 5 napos. Régen tabi előtt 7-8 napig tartott.
2022. szept. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!