Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez már valódi menstruáció...

Ez már valódi menstruáció (azaz nem megvonásos vérzés) volt?

Figyelt kérdés

Április 20-án megjött, rá néhány napra nőgyógyász javaslatára elkezdtem fogamzásgátlót (Missee) szedni, de 3 nap után abba kellett hagynom különböző okokból. Ezután nem sokkal, május 2-ától kezdődően ismét véreztem napokig, gyanítottam, hogy ez volt a megvonásos, nem is görcsöltem úgy, mint előtte máskor. Időközben olvastam, hogy emellett a tabletta mellett viszonylag sok mindenkinél jelentkezik köztes vérzés két megvonásos között, mialatt szedi. Legutóbb június 4-én jött meg (enyhén még tart), de még mindig szinte fájdalommentes, nem kellett rá bevennem semmit, pedig korábban elég rossz tudott lenni a helyzet ebből a szempontból.

Ez már normális menstruáció lett volna, vagy az majd ezután jön? Bocsánat, ha ostoba kérdés, korábban nem szedtem semmi ilyesmit, szóval eléggé vakon vagyok a témában.



2022. jún. 8. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a fogamzásgátlót csak 3 napig szedted, akkor olyan, mintha sosem szedted volna, fel sem merül a köztes, vagy megvonásos vérzés, egyszerűen menstruálsz.
2022. jún. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát azért 12 napos ciklusom sose volt, meglepődnék, ha a május eleji vérzésnek se lenne semmi köze a tablettához.
2022. jún. 8. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!