Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vérplazmaadás mennyire veszély...

Vérplazmaadás mennyire veszélyes? Rosszul lehetek tőle? Ha véradáson rosszul vagyok,itt is az leszek?

Figyelt kérdés
Őszinte leszek,eddig 3x adtam vért,mert fiatal egészséges vagyok és örültem,hogy segíthetek másokon. De nagyon lement utánna a vérnyomasom és még masnap is szédültem. Viszont sürgősen szükségem lenne kb decemberig 200ezer forintra,hogy apumnak segíteni tudjak,mert egy elég drága inekcióra van szüksége. Vállaltam plusz munkát is,takarítast,de szociális agazatban dolgozom és hiába szeretem a munkamat,épp hogy annyi a fizetésem,hogy ki tudjak belőle jönni. Kölcsönt és ilyesmit nem akarok felvenni,ezért gondoltam a plazmaadasra. Mennyire veszélyes? Ti szoktatok rosszul lenni utánna? Másabb,mimt a véradás? (Tudom,itt visszajutattnak valamennyit)
2022. szept. 11. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:
74%

Ötvenes férfi vagyok, negyedik éve adok plazmát,rendszeresen.

Lassan a 200. alkalom is meglesz. Nem volt sosem gondom,semmi problémám.Ha jó a vénád,és általánosan egészséges vagy, akkor biztos sikerrel jársz majd !

A véradásnál enyhébb,nem olyan megerőltető - ez is tapasztalat.

2022. szept. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!