Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek volt már condylomaja...

Akinek volt már condylomaja kérem segítsen(?)

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy 2 hete egy kis bőrszínű kinövést vettem észre bal oldalon a kis szeméremajkamnál elmentem vele nőgyógyászhoz aki megállapította, hogy ez condyloma leecsetelte TCA-val 1 hét múlva vissza mentem kontrollra ott szintén leecsetelte TCA oldattal viszont annyira szét marta az egész nemi szervem kívülről mert még oda is kent ahol nem volt szemölcsöm egyből ki is fehéredett és ez 4 napja történt azóta lehámlott teljesen VISZONT van ahol vérzik és a pisilés is fáj és nem tűnt el a szemölcs csak kifehéredett meg van ahol fehér folt van. Ez valaha el fog múlni? Kenem egyébként hámosító krémmel de nem használ. Nagyon megvagyok ijedve:(
2022. szept. 12. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Első körben azt szeretném megkérdezni, hogy csinált-e neked az orvosod egy rákszűrést, mert a condyloma az a HPV egyik tünete!? Nekem is volt és nekem azonnal csináltak egy rákszűrést, ahol kiderült, hogy P3-om, egy hétre rá műtöttek is konizációval. Nekem két ilyen pöttyöm volt, de nem múlt az ecsetelésektől, úgyhogy a műtét előtt megkértem a Dokit, hogy szedje már le őket, amíg alszom.
2022. szept. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem utoljára 1 éve volt rákszűrésem és az negativ lett. 1 hét múlva kell mennem STD vizsgálatra mert oda küldtek.
2022. szept. 12. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden évben érdemes csináltatni, főleg, ha van ilyen problémád. Ha gondolod, akkor privátban küldök neked elérhetőséget az orvosomhoz.
2022. szept. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mikor mult el a feherseg? Ugyan igy jartam…
2023. jún. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!