Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akinek volt már condylomája,...

Akinek volt már condylomája, megosztaná velem a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Teljesen kétségbe vagyok esve, és annyi kérdésem van. Kinek mennyi idő volt, míg legyőzte a vírust? Hogyan sikerült, milyen módszer vált be? Ha már elmúltak a szemölcsök, és tünetmentes az állapot, meddig fertőz még? Mennyi idő után lehet biztonságosan nemi életet élni? Tényleg nagyon sokat jelent most nekem bármilyen információ ezzel kapcsolatban. 24/L

2018. márc. 25. 12:42
1 2
 1/14 Vivciike válasza:
Szia . Érdeklődnék hogy eltűnt már a szemölcs? Mennyi ideig tartott ?
2018. aug. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, eltűnt. 4 hónapig szenvedtem vele, mire most végre azt mondhatom, hogy gyógyult vagyok.
2018. aug. 25. 07:46
 3/14 anonim válasza:
Azota sem tert vissza?
2018. szept. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem, szerencsére!
2018. szept. 28. 08:02
 5/14 anonim válasza:
Leirnad legyszives h neked mi valt be?
2018. szept. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nőgyógyászhoz jártam ecsetelésre, de ami szerintem igazán bevált, az a verrumal ecsetelő. Tudom, hogy közönséges szemölcsökre van, de kétségbeesésemben elkezdtem használni, és igazából az hozta meg az áttörést. Csak kitartóan kell ecsetelni, és egyszer csak nem jön több. Ja, és mellette szedtem az isoprinosine immunerősítőt 2 hónapig...
2018. okt. 2. 21:34
 7/14 anonim válasza:
Köszönöm az infot! Egyszer csak vegeter ez a remalom. Amugy pasi vagyok. Vedooltason gondolkozok, segithet elvileg.
2018. okt. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tudom, én is átéltem elég sok lelki krízist, míg tartott, azt hittem, soha nem szabadulok meg tőle. De próbáld meg a verrumalt, ahogy látod, hogy bújik ki a következő, ecseteld le, és egyszer majd azt látod, hogy nem jön több. Emellett pedig erősítsd az immunrendszered, az is nagyon fontos! Kitartás!
2018. okt. 4. 07:57
 9/14 anonim válasza:
Köszi szépen . Majd megirom mi lett az eredmeny :)
2018. okt. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Szia válaszoló! :)

Én kb 3 hete fedeztem fel magamon egy kitüremkedő kis csomót. Jól kitapintható volt. Teljes kétségbeesés, internet, condyloma, hpv, gyógyíthatatlan vírus.. kb ezek játszódtak le a fejemben napokig.. Borzalmas lelkileg erősnek maradni egy ilyen helyzetben. Rengegteg fórumot olvastam. És megijedtem, mikor azt láttam, éveket kűzdenek ezzel a betgséggel. :(Elmentem a nőgyógyászomhoz, aki tisztán megmondta, hogy z bizony az lesz, mert máshol is lát sokkal kisebbeket, amiket nem lehet érezni, és én sajnos, ha kitekeredek sem látom. :) Viszont nem írt fel semmilyen ecsetelőt, és lézeresre sem küldött, mert elég nagy a kockázat, hogy a szemölcs nem tűnik el maximálisan, és csak terjeszkedik. Vény nélkül kapható 1000 mg C vitamin 2 tabletta reggel, Lizin+C vitamin 1 tabletta reggel, és ezt az egészet leöblíteni egy pohár vízzel amiben 15 csepp grapefruitmag kivonat van. :) ezek minden patikában, vagy bio boltban beszerezhetőek. Egy teljes hete minden reggelem ezzel a kombóval kezdődik, és a nagy szemölcsöm, tegnapról mára felszívódott. Nem elszárad, és leesett, szó szerint felszívódott. Nincs se heg, sem pedig seb. :) nem akarom elkuabálni, két hét múlva megyek kontrollra, de remélem a picik is ritkulnak már. Én nem hittem az ilyen természetes lepkefing dolgokban, de a kétségbeesés.. :) szóval ajánlom ezt a reggeli koktélt neked is. :)

21L

2018. okt. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!