Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ez normális vagy aggódno...

Lehet ez normális vagy aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
Már másodjára történt, hogy menstruáció után szexeltünk. Már egy napja nem jött semmi. Majd szex után elkezdtem vérezni. Eléggé aggódom. Korábban ilyen sosem volt.

2022. szept. 12. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Van amikor a ciklus átalakul, nem 40 évig ugyanolyan a lefolyása. Van aki 3 napig vérzik aztán 1 nap szünet majd jön még egy kis “maradék” az 5.-6. Napon. Aztán van aki vérzik keveset az elején aztán 3.-4. Nap erősen.

Pl szexnél erősen megvan mozgatva a tájék és kb “kiveri” belőled az utolsó részleget.

Én néhanapján csinálom azt hogy ha nem akar megjönni akkor megkérem a barátom hogy szexeljünk mert akkor tuti beindítja a mozgás az egészet. Ugyanúgy mint a szülésnél ajánlják hogy szexeljenek a párok mert beindítja a vajúdást.


Szóval dióhéjban: ami történt normális mert még tulajdonképpen gyakorlatilag menstruáltál.

2022. szept. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aggódnod kellene.
2022. okt. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Júliusban voltam rákszűrésen és ott mindent rendben találtak. Egyébként máskor nem szoktam két ciklus között vérezni, se szex után se egyébként.
2022. okt. 19. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!