Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Merckformin xr szedése jó így?

Merckformin xr szedése jó így?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azok véleménye érdekelne akik merckformint szednek😊 Nőgyógyász javaslatára, napi 2000 mg-ről amit úgy szedtem hogy reggel 1000 este 1000, meg emelte az estit 1500ra. tehát reggel 1000 este 1500 amit szedek. az endo dokim szerint ez így nem jó, egyszerre kell be venni, meg kérdeztem másik orvost, azt mondta sok lenne egyszerre a 2500mg, jó így hogy reggel este szedem. kinek mi a véleménye erről? ki hogy szedi? mert már jobban hiszek itt nektek, mint egy orvosnak😏jó így hogy reggel és este szedem, vagy egyszerre a jó?

2022. szept. 15. 00:16
 1/3 A kérdező kommentje:
A másik... Mióta ezt a magasabb adagot szedem, hullik a hajam, de nagyon, lehet ez is a merckformintol? B12-őt kezdtem szedni, hátha...
2022. szept. 15. 00:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a gyógyszer cukor betegségre van.Este étkezés után kell bevenni.Nekem igy mondta a cukor betegséggel foglalkozó orvos.1000 ből 2 veszek be .
2022. szept. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Dr. David Sinclair sokat kutat a szerrel kapcsolatban. Ő maga is reggel és este veszi be.
2022. szept. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!