Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Feldagadt nagyajak. Mi lehet...

Feldagadt nagyajak. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerda óta fel van dagadva a nagy szeméremajkam, de csak!!! a jobb oldalon. A bal combom felőli rész szép, ugyanolyan, mint volt. A jobb oldali rész eléggé csúnyán fel van dagadva, szinte végig a csiklómtól a végbélnyílásomig és nagyon fáj. Ülni alig bírok, szinte minden mozgásnál fáj. Ha nem csinálok semmit, akkor nem fáj. Ha megnyomom, akkor ahhoz hasonlít, mintha egy kék-zöld foltot nyomkodnék. Picit piros is. Se nem viszket, se nem csíp, nincs a normálistól eltérő folyásom, nem büdös. Elképzelni sem tudom, hogy mi lehet ez. Először arra gondoltam, hogy a keddi edzés alkalmával meghúzhattam, mert gátizom+comb erősítő gyakorlatot csináltam, de nem a megfelelő szögben. Már közben is kicsit kellemetlen volt, de csak másnap reggelre dagadt fel és kezdett el fájni. Picit kételkedem benne, hogy egy megerőltető gyakorlat ilyesmit okoz, de már nem tudok mire gondolni. Nem tudom, hogy mennyire függ össze a kettő, de ugyanazon a napon (szerdán) be is lázasodtam és azóta betegeskedem. Hiába kerestem rá a problémára, nem találtam semmit, ami az én tüneteimmel összefüggne.

Esetleg valami fertőzés lehet? Valaki találkozott már ilyesmivel? Köszönöm előre is a válaszokat!



2022. szept. 16. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ödémát okozhat elég sok dolog, nem is állnék neki tippelgetni, mert nem akarlak ijesztgetni. Több napos problémával a sürgősségi meg az ügyelet nem foglalkozik, de a lehető leghamarabb meg kellene mutatnod orvosnak.
2022. szept. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyulladás lehet, menj el nődokihoz.
2022. szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2022. szept. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!