Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek okozhat bőrgyógyás...

Szerintetek okozhat bőrgyógyászati problémákat a szemfog begyulladása azon kívül, hogy feldagad az arc azon területe?

Figyelt kérdés

2018. nov. 1. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem pattanásokat okozott egy felső gyulladt fogam, fülemben és államon lett egy bőralatti gyulladt pattanás.
2018. nov. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na és végül mi lett ezekkel a gyulladt pattanásokkal, illetve az arcfeldagadással kellett műteni az arcot is?

1-es!?

2018. nov. 1. 14:25
 3/6 A kérdező kommentje:
Illetve további válaszokat várok ezzel kapcsolatban, mert könnyen lehet, hogy ez engem is érint, csak ha meghallom a fogorvos szót, vagy a szikét fogfúrót, injekciót érzéstelenítést. Pontosabban érdekelne, hogy esetleg létezik-e erre valamilyen hatásos házipraktika? Ja, és a pénzem sem bánná a drága, és fájdalmas műtétet ezért kérdem, hogy létezik-e valamilyen módszer?..Mondjuk máskor is volt már felduzzadva, de egy néhány nap alatt le is lohadt.
2018. nov. 1. 14:34
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat,: kihagytam: Ha meghallom mindezeket, hogy fogorvos, fogfúró, stb na akkor azt hiszem, hogy még akár a csukott ablakokon keresztül is kiszaladok a világból annyira f**sok a fogorvostól.
2018. nov. 1. 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Miután gócként szerepel, ha többször "beduzzad" az már a krónikus gyulladás akut fellángolását jelenti. Gyakorlatilag baktérium trombusok szabadulnak ki belőle és szétszóródnak a nyirokutakba és a vérbe és a végartériákban a bőrben megakadnak és ott pattanások jelentkeznek. De lehet foltos hajhullás, izületi gyulladás, vesegyulladás vagy akár szívbelhártya gyulladás is következménye. Az én egyik 21 éves szomszédom is így került az intenzív osztályra szívbelhártya gyulladás miatt. 2 hetet töltött bent, utána rendszeresen járt fogászatra. Az ottani tapasztalatai felülírták a fogorvostól való félelmét. Valószínűleg ezt már otthon nem tudod megoldani, antibiotikum szedése / Dalacin/ átmenetileg javíthat a helyzeten, de ha bent marad újrakezdődik az egész. Csak idő kérdése ...
2018. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kellett műteni, antibiotikum, majd gyökérkezelés megoldotta.
2018. nov. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!