Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert van az hogy honapok ota...

Miert van az hogy honapok ota eszrevettem h mensi elott 1-2 hettel ilyen nyalkas atlatszo valami van a wcpapiron mikor kitorlom pipiles utan.?

Figyelt kérdés

Nemm vagyok terhes es szuzz vagyok!!mert mindig ezzel jonnek az emberek h nem vagy terhes? Nem nem vagyok. Csak 17 vagyok. Es nem tervezek gyereketxd


Egyszer az is elofordult hogy kozben jott ilyen nyalkas valami. De ez csak 1nap 1x fordult elo Mensi kozben.

Koszonom az ertelmes valaszokat!



2022. szept. 19. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az átlátszó esetleg tejfehér, szagtalan, nem viszkető/darabos folyás egy teljesen természetes dolog.


Nem tudom, hogy kik cukkolnak ezzel, de akkor erőteljesebb, mikor peteérésed van, tehát, ha 28 napos a ciklusod, akkor kb a 14. napon van, ekkor sokkal bővebb szokott lenni, illetve PMS időszakában is lehet bővebb hüvelyi folyásod.



Ha viszket, szaga van, darabos, bármi egyéb, akkor orvos.

2022. szept. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ovuláció... annak a bizonyítékát látod.
2022. szept. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennyire nincs ma biosz órán szexuális felvilágosítás?

(ha már a szülők elbliccelik...)


Az 1. leírta a lényeget.


De a neten is hozzáférhető minden információ!

Kérdező, olvass, pl. itt:


[link]

2022. szept. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ovuláció jellegzetes jele. Ha nincs vele más gond (normál állagú, nincs szaga stb.), akkor semmi gond, természetes.
2022. szept. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!