Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amióta több vizet iszom...

Amióta több vizet iszom észrevettem hogy laposabb lett a hasam, de úgy érzem hogy zsírosodik a bőröm jobban és nagyon sűrűn kell pisilnem, az arcom szebb lett. Mennyi idő alatt szoktatok rá a napi 3-4 literre?

Figyelt kérdés
El akarok kezdeni edzeni illetve diétàzni is
2022. jún. 7. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tuti nem a víztől lesz zsírosabb a hajad.


Sztem pár héten belül a melegebb idő magával hozza a szomjúság érzetet.

2022. jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt èn is gondoltam h nem a víztől, arra gondoltam h lehet tisztul a testem és amiatt
2022. jún. 7. 16:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonlóan hozzád, én is az utóbbi időben kezdtem el rászoktatni magam a napi 3 liter vízre, mert előtte rettentően keveset ittam, és már a bőrömön is látszott, hogy szinte porzik, olyan száraz. Körülbelül egy hónapja iszom sokat, és feltűnően sokkal szebb a bőröm, viszont én nem tapasztaltam, hogy zsírosabb lenne, inkább csak egészséges. Szóval szerintem sem ez állhat a problémád mögött. Nem próbáltál esetleg mostanában valami új testápolót/krémet? Azok szoktak huncutkodni. Nekem egyszer egy új arcpakolás vágott oda szépen az arcomnak, alig tudtam utána helyrehozni.
2022. jún. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xp ali ***** válasza:
A 3-4 liter víz már túlzás. 1,5-2l víz, plusz az egyéb folyadék, azzal elég. Ez egy nem izzasztó napra vonatkozik.
2022. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta tényleg szebb lett a bőröm az egész testemen, Csak nagyon sűrűn kell pisilnem
2022. jún. 11. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!