Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ovulációkor még normalisnak...

Ovulációkor még normalisnak tekinthető, ha 1-2 napig kisebb mennyiségű vérzésem van?

Figyelt kérdés

Korábban is néha megfigyeltem, hogy a ciklusom közepén 1-3 napig volt egy kis barnázás. Mondjuk nem értem mitől függ az, hogy egyszer nem volt, egyszer egy napig tartott, egyszer 2-3 napig. Illetve volt, hogy fájt is picit alul a hasam vagy hányingerem volt, amit csak erre tudok fogni, hiszen pont akkor volt, előtte-utána nem volt semmi bajom, a hányinger sem amiatt volt, mert bármi rosszat ettem volna vagy lebetegedtem volna.

Most 12 napja múlt el a menstruációm. Most este kicsit elkezdett görcsölni a hasam, mint néha az első nap amikor megjön, nem vészes, sosincsenek erős görcseim, de érzem. Emellett be kellett tennem egy tisztasági betétet, mert barna foltok voltak a bugyimon, de most ahogy látom, nem csak picit barna, hanem kicsit vérzik is. Mint az első nap, amikor megjön.


19l


2022. szept. 19. 21:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Most amúgy félek, hogy mi van, ha ez nem csak ovulációs pecsételés, hanem megjött. Ha ez a helyzet, sosem volt ilyen. Mindig minden rendben volt, sőt, korábban sem volt rendszertelen. A vérzésem mennyisége is normális, nagy fájdalmaim sincsenek. Az életmódomban nem változott semmi, vasat kezdtem el szedni, de nem hiszem, hogy ez befolyásolná. Ugyanúgy táplálkozom, nem szedek gyógyszert, nem élek szexuális életet.
2022. szept. 19. 21:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálam is, nőgyógyász azt mondta, hogy ovulációkor pár nap vérzés még okés.
2022. szept. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. De neked rendes vérzés van? Mert ez most nem csak egy kis barnázás, hanem tényleg mintha megjött volna, fel is tudtam rakni egy tampont. Éjszaka nem jött sok, egy tisztasági betétet raktam be, nagyon picit átázott.
2022. szept. 20. 08:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Hááát, inkább vérzés, nem csak barnázás, 2-3 napig, de a doki szerint akkor okés, ha pár napig tart.


Lehet kérni fogok hormonvizsgálatot, mert azért picit nekem is ijesztő, hiába talált nemrég mindent szervileg rendben a doki...

2022. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem most tuti megjött, olyan a vérzésem, ma betétet/tampont raktam be.

Megfigyelem mi lesz legközelebb, aztán ha akkor is össze-vissza akkor elmegyek orvoshoz.

2022. szept. 20. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!