Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van még más lehetőség a mell...

Ívy1 kérdése:

Van még más lehetőség a mell fájdalomra?

Figyelt kérdés
Sokat fájt a mellem, elmentem mell ultrahangos vizsgálatra.Szerencsère nem mutatott ki semmi elváltozást, az orvos hormonális problémát állapított meg, E vitamin szedését javasolta. Akinek ilyen problèmája van, milyen más "gyógymód"lenne még?
2022. szept. 20. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nemigen vált be semmi. Évek óta fáj kb. ovutól mensiig majd leszakad, néha a melltartót is nehezen tudom elviselni, annyira. Szépen fokozatosan alakult ki, én is anno így kezdtem. Most derült ki, hogy endometriózisom lett. Feltételezem, hogy összefügg a hormonháztartás felborulásával. Elvileg a Maca por alapvetően segít a hormonegyensúlyban.
2022. szept. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lepontozók akkor írjanak okosabbat, ha szerintük nem ez a helyes válasz, mert kérdésre ugyebár válaszolni meg nem tudnak érdemben :D
2022. szept. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
A kebel s3xtol minden rendbe jön
2022. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!