Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van zöld folyásom?

Miért van zöld folyásom?

Figyelt kérdés
Lefekudtem a parommal, kicsit eldurvultunk utana pedig fajt is mar a nemiszervem, masnap pedig zold folyasom lett, de azota az elmult (1 nap alatt), azt szeretnem kerdezni ez mitol lehet?

#Zöldfolyás
2022. szept. 20. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Talán kérdezd meg a párodat, hogy neki nincs-e valami fertőzése, amit átadott neked....
2022. szept. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

Bakteriális fertőzés. Irány az orvos!

A pasit dobd ki!

2022. szept. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2%
Algásodsz
2022. szept. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
3# 🤣
2022. szept. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Hát a zöld folyás a kezdet, aztán jön a májgyulladás meg a HIV, a különféle hólyagok és szemölcsök, jobban meg kellene válogatnod, hogy kivel mit csinálsz és hogy védekezel.
2022. szept. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Édes istenem, miért kell neki ilyeneket írogatni? Annyira gyerekes és gáz kommentek vannak itt. Majdnem minden nő elkap valamit élete során.


Kérdező: Fertőzésed van, menj el dokihoz, minél előbb. Csak ő tudja eldönteni, milyen gyógyszerre/kúpra lesz szükséged.

2022. szept. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Most vettem betadine hüvelykúpot, úgy tűnik hogy rendbe fog jönni, de ha nem, akkor elmegyek dokihoz csak kiskorú vagyok még ezért kell hozzá egyik szülőm, de anyum épp elutazott :c

Koszonom annak aki normalis kommentet irt

2022. szept. 25. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!