Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkaptam valami fertözést! és...

Elkaptam valami fertözést! és fehér folyásom van néha zöld, mitöl van? Mit vegyek rá?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
nőgyógyászt.
2010. júl. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj nőgyógyászhoz, amilyen hamar tudsz! Ez nem játék!
2010. júl. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nagy levegőt, meg amit a dokid felír...a szexuális partnereid meg zavard el orvoshoz
2010. júl. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez baktérium, nincs rá recept nélküli gyógymód. És igen, ha van barátod, őt is kezelni kell, különben visszakapod tőle.


(Ha valami nagyokos Cantestent javasolja, előre szólok, hogy nem jó rá, mert ez nem gomba.)

2010. júl. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de sajnos van rá vény nélkül kapható kúp, de nem írom le melyik, mert nem a legjobb megoldás, mert a teljes hüvelyflórát kinyiffantja :S
2010. júl. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerintem gomba mert balcsiba fürödtem és szerintem ott kaptam el!tavaly is igy jártam
2010. júl. 26. 16:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp orvos, az is lehet hogy gomba meg valami baktérium is van a hüvelyedben. Ezt csak orvos tudja eldönteni. Szerintem ne kisérletezz!
2010. júl. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha már tavaly is ugyanilyen nyavalyád volt, akkor gyakorlatból tudnod kell a megoldást! Jövőre ugye már

mást fogsz kérdezni?!

2010. aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!