Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális így?

Ez normális így?

Figyelt kérdés

először is bocsánat a rettentően buta kérdésem miatt, és tudom, hogy ez nem orvosi rendelő, de talán a válaszaitok alapján meg tudok majd nyugodni kicsit:D

Az a helyzet, hogy valószínűleg valakitől örökölhettem a gyenge gátizmát, ezért csak nevetéskor inkontinenciám van sok sok éve.. (intimtornáról hallottam egyébként már korábban) De egyébként más problémám vizelet vagy széklettartással nincs. Viszont régebben ezzel kapcsolatban olvastam, hogy akinek inkontinenciája van, annak lehet, később széklet problémái is lesznek, meg a végbél megereszkedhet (?) vagy valami ilyesmi.. Ha nekem a végbélnyílásom eléggé láthatóan, de egyáltalán nem durván “peremes” a szélénél, akkor nem lehet, hogy nekem is a gyenge gátizmom miatt bajom van ilyen téren is, és valami kiforduul, mert nem tudja tartani a gyengeség miatt.. igaz? Vagy normális, ha ennyire “peremes”? Még egyszer bocsánat emiatt a hülyeségért..

17l



2022. szept. 22. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Az inkontinenciát orvossal ki kell vizsgáltatni, hogy mi okozza. Gyenge gátizomzat 17 évesen? Na ne! Orvosnak mutassad magad és ne kombinálj, hogy mit gugliztál, mert ha nem sértődnek meg, akkor megmosolyognak.
2022. szept. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
voltam vele orvosnál még néhány évvel ezelőtt, viszont ő eléggé megrémiszett, hogy hova küldenek, meg mit ott csinálnak majd, meg mennyire nagyon ritka a bajom ennyi idősen stb, hogy ahova elküldött oda nem mentem el végül.. Szóval tudom, hogy nem okos dolog, de neten próbálok tájékozódni.
2022. szept. 22. 11:54
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
Rosszul teszed. Ki kell zárni előbb bizonyos betegségeket, amiket az orvos javasolt. A problémád valóban ritka, mert az egészséges fiatal nőnek mindenféle gátizomerősítés meg tudatos odafigyelés nélkül sem csurran ki semmi nevetéskor sem.
2022. szept. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!