Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egész menstruáció alatt max 4...

Egész menstruáció alatt max 4 alkalommal cserélek betétet. Ez nem kevés?

Figyelt kérdés

Mikor megjött az első menstruációm, 5-6 napig tartott és naponta kb 3 alkalommal kellett betétet cserélnem. Ez viszont 17 éves korom óta megváltozott: 2-3 napig menstruálok, és kevés vér jön. Pl megjön, teszek be betétet, majd olyan mintha el akarna múlni, fél napig szinte semmi nincs rajta. Másnap véres lesz, kb délután cserélem. Utána pedig csak másnap reggel/délben szükséges, majd megint estig kitart a betét. Egyet még teszek be, majd másnapra hirtelen elmúlik a menzesz, és a betétet szinte üresen dobom ki.


Ez mitől lehet? Normálisnak számít?


2022. szept. 24. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Akar normalisnak is szamithat, ha evek ota tart az allapot es nincs egyeb tuneted, de nezesd meg nogyogyasszal, amugy sem art neha elmenni.

Mindenesetre betetet szerintem cserelhetsz attol meg gyakrabban, befulled, a betetek nem olyan anyagbol keszulnek, hogy azok ott legyenek sokaig, szerintem igy siman elkaphatsz valami fertozest elobb-utobb, ha nem vagy szerencses.

2022. szept. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Hijj de irigyellek
2022. szept. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
Dejo neked. Bakker en orankent csekkolom mert akarmikor elonthetxd
2022. szept. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nekem 4 napig tart de a 2. napon nagyon sok van és a harmadikon is,utána már kevés, de ilyenkor egy nap vagy 3x kell betétet cserélni. De hasznàlok intim törlőkendőt is meg előtte mielôtt megjönne leborotválom teljesen.

Amikor szedtem tablettát akkor volf kevés nekem

2022. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha más panaszod nincs, akkor normális.
2022. szept. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fájdalmam nincs, csak annyi hogy hízni kezdtem emellett, ezért úgy gondolom, hogy összefüggés lehet a kettő közöttx
2022. szept. 24. 21:21
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Sajnos nekem is hasonló a menstruációm. Két napig tart, még a tisztasági betétet sem tudom átáztatni és nem is érzek semmit. Ez genetika, nem lehet vele mit kezdeni.
2022. szept. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!